MOTUL DIESEL SYSTEM CLEAN 300ML

Asortyment: dodatki
Producent: MOTUL
Model: FUEL SYSTEM CLEAN 
Pojemność: 200ml


Opis:
AutoŚrodek czyszczący do układów paliwowych silników Diesla i Tubrodiesla skutecznie usuwa wszeklie osady wewnątrz całego układu paliwowego od zbiornika paliwa poprzez pompę i wtryskiwacze aż po komorę spalania. Usuwa sadzę i osady węglowe. Absorbuje wodę i skutecznie ją usuwa. Skutecznie chroni pompy wysokociśnieniowe i elementy wtryskowe (końcówki rozpylaczy, pompowtryskiwacze). Zapewnia doskonałe rozpylenie paliwa, smarowanie i ochronę wszystkich elementów układu paliwowego. Przeznaczony do użycia we wszystkich typach silników wysokoprężnych a szczególnie do najnowszych układów wysokociśnieniowych o bezpośrednim wtrysku paliwa - Common Rail oraz popmpowtryskiwaczach. Szczególnie zalecany w trudnych warunkach eksploatacji. Kompatybilny z filtrami cząstek stałych (DPF, FAP) i układami katalitycznymi SCR. Uwaga: Środek czyszący - nie zastępuje paliwa!

Więcej szczegółów

Nowy produkt

31,50 zł

- +

lub
Zamów telefonicznie: 32 790 52 61
pon - pt: 7:00-18:00 | sob: 7:00-14:00

 
Więcej informacji

Założona w 1853 roku w Nowym Jorku firma Swan & Finch rozpoczęła swoją działalność w sektorze wysokiej jakości środków smarnych. Od 1920 r. Zwrócił się na rynki międzynarodowe, eksportując niektóre ze swoich marek z portfolio, takie jak Aerul, Textul, Motul.
W 1932 roku Ernst Zaug negocjował dystrybucję we Francji produktów marki Motul z Swan & Finch za pośrednictwem swojej firmy Supra Penn . W 1953 roku obchodzono stulecie Swan & Finch, wprowadzając na rynek światowy Motul Century, który stał się pierwszym olejem wielosezonowym na rynku europejskim. Jednak Swan & Finch zawiesił swoją działalność w 1957 roku. Supra Penn odkupiła wszystkie akty własności i patenty dotyczące marki Motul, której nazwa została nazwana głównym produktem firmy i stała się Motul SA .

 
Bieżące promocje

Darmowa Dostawa

 
Wysyłka

Wysyłki i zwroty

Wysyłka Twojej paczki

Generalnie paczki są wysyłane w ciągu 24h od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.

Towar jest fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany, wysyłamy zabezpieczony w kopertach bąbelkowych. Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje produkty są dobrze zabezpieczone.

Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Koszty wysyłki przedstawia tabela poniżej.

cennik

30 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Dostawa:
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie