Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Champion

Champion® stosuje indywidualne podejście w zakresie projektowania świec zapłonowych do samochodów. Od wykorzystania irydu i technologii wykorzystujących metale szlachetne, do technologii oporników F.I.S.S. oraz technologii MLR – Champion® tworzy i produkuje świece zapłonowe wykonane z wielu różnych materiałów i konstrukcji, dostarczając pełną ofertę udoskonalonych części do układu zapłonowego i świec zapłonowych, jak również bezpośrednich zamienników OE.

Potwierdzone doświadczenie w zakresie tworzenia oraz produkcji części i podzespołów OE dla wielu wiodących światowych producentów branży samochodowej, jak również sukcesy na torze wyścigowym, przekładają się na innowacyjne rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia zgodności części zamiennych ze specyfikacjami OE. Wiemy, że nasze części odpowiadają najbardziej surowym normom branżowym – jak również Twoim wymaganiom.


Dzisiejsza gama wysokiej jakości produktów Champion® do układów zapłonowych – świec zapłonowych, świec żarowych, modułów sterujących, cewek zapłonowych, przewodów, filtrów i wycieraczek obejmuje wiele uznanych części na rynku wtórnym.


www.championautoparts.com

Więcej

No products

To be determined Dostawa:
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie