Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: BERU

Fabryka świec zapłonowych, którą w 1912 roku otworzyli Julius Behr i Albert Ruprecht, otrzymała nazwę złożoną z pierwszych sylab ich nazwisk: BERU. Produkty ich firmy dość szybko zyskały sławę w branży motoryzacyjnej i do dziś cieszą się zaufaniem klientów

 instytucjonalnych oraz indywidualnych dzięki dziesięcioleciom doświadczenia i innowacji, które kojarzą się z tą marką. W 1929 roku specjaliści firmy BERU zaprojektowali świece żarowe dla silników Diesla, kładąc podwaliny technologii podgrzewania i rozruchu na zimno wysokoprężnych jednostek napędowych, z którą związana jest duża część obecnego asortymentu firmy. W 1975 roku usprawnienia zaowocowały skróceniem czasu podgrzewania do 20 sekund, natomiast zaledwie 3 lata później firma opatentowała pierwszą dwuspiralną świecę żarową, której nagrzanie trwało 5-7 sekund. Ekspansja na rynki międzynarodowe w drugiej połowie lat 80. stała się bodźcem zarówno do dalszego poszerzenia asortymentu, jak i do przemiany przedsiębiorstwa z firmy rodzinnej w spółkę akcyjną. Obecnie firma BERU należy do amerykańskiego koncernu BorgWarner, a w jej ofercie znajduje się bogaty wybór czujników, elementów układu zapłonowego silników benzynowych i Diesla, oświetlenia samochodowego oraz różnorodnych komponentów elektronicznych.


Unikalny system BERU ISS dzięki elektronicznemu sterowaniu i optymalizacji mocy świec żarowych umożliwia uruchomienie silnika wysokoprężnego z szybkością porównywalną z rozruchem silników benzynowych nawet przy temperaturze -25°C.


www.beru.federalmogul.com

Więcej

No products

To be determined Dostawa:
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie