Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Bosch

Przez pierwsze lata istnienia niewielkiego warsztatu mechaniki precyzyjnej w Stuttgarcie jego założyciel, młody inżynier Robert Bosch, nie był pewien, czy przedsiębiorstwu uda się przetrwać. Rzeczywistość przerosła jego najśmielsze oczekiwania – pierwszą zagraniczną filię

swojej firmy otworzył w 1897 roku, zaledwie rok po tym, gdy udoskonalony przez niego elektromagnetyczny aparat zapłonowy rozsławił jego nazwisko w Europie. Niecałe 10 lat później firma, dostarczająca komponenty swojego wyrobu licznym producentom samochodów, rozszerzyła działalność na kilka kontynentów. Nowe wynalazki stymulowały rozwój – w latach 20. zakłady firmy Bosch rozpoczęły produkcję układów wtrysku paliwa, których kolejne, coraz doskonalsze generacje przystosowane były do potrzeb zarówno silników wysokoprężnych, jak i benzynowych. Inżynierowie firmy mieli również ogromny wkład w rozwój systemów aktywnego bezpieczeństwa pojazdów. Z biegiem lat przedsiębiorstwo stało się wiodącym dostawcą komponentów pierwszego wyposażenia pojazdów różnych marek – Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW,  Porsche i wielu innych. Koncern Bosch zatrudnia obecnie ponad 300000 pracowników w 60 krajach, a jego roczne obroty przekraczają 45 miliardów euro.


W szerokim asortymencie firmy Bosch znajdują się między innymi układy hamulcowe, filtry powietrza i oleju, cewki, przewody i świece zapłonowe, oraz akumulatory. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z wysokojakościowych materiałów i podlegają gruntownym testom.


www.bosch-automotive.pl

Więcej

No products

To be determined Dostawa:
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie